o firmie

DJ STUDIO graphic design to kreatywne studio grafiki komputerowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, serwisów internetowych oraz klientów indywidualnych w zakresie projektowania graficznego, brandingu, indentyfikacji wizualnej, a także reklamy i promocji w Sieci. Posiadamy wieloletnie międzynarodowe doświadczenie poparte wieloma certyfikatami i referencjami. Każdego naszego klienta i zlecenie traktujemy indywidualnie, nie ograniczamy się do szablonów. Tak jak globalny zasięg Internetu tak i my nie ograniczamy się terytorailnie i świadczymy nasze usługi zarówno w kraju jak i za granicą.

Specjalizujemy się w:

  • projektowaniu graficznym rastrowym i wektorowym;
  • identyfikacji wizualnej (kreacja logo, wizytówki, druki firmowe oraz materialy reklamowe);
  • projektowaniu stron internetowych, for dyskusyjnych, wszelkiego rodzaju grafiki reklamowej i internetowej;
  • pozycjonowaniu i promocji stron internetowych (SEO/SEM);
  • obróbce komputerowej i retuszu fotografii;
  • administracji i zarzadzaniu stronami internetowymi;
  • kampaniach reklamowych google i social media;

Legendarny amerykanski projektant Milton Glaser, twórca m.in. logo I Love New York, glosił:

milton glaser

W swojej pracy i projektach staramy sie kierować tymi słowami i dażyć do uzyskania wspomnianego efektu WOW!


Warunki wspolpracy:

Warunki każdej podjętej wspólpracy zostawiamy do ustalenia przed jej rozpoczęciem. Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie, a cena i ich realizacja uzależniona jest od samego projektu. Oferujemy niezobowiazującą bezpłatną wycenę oraz przygotowanie wstępnego projektu demo. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najwybredniejsze gusta.

Szanujemy Twój czas, bo jak powszechnie wiadomo czas to pienądz, dlatego preferujemy zdalną realizację zleceń, istnieje oczywiscie możliwość kontaktu osobistego w celu ustalenia warunków ewentualnej wspólpracy.

Jeżeli są Panstwo zainteresowani wspólpracą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczace oferty, wyceny, to zachecamy do kontaktu.