o firmie

DJ STUDIO graphic design to kreatywne studio grafiki komputerowej. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm, serwisów internetowych oraz klientów indywidualnych w zakresie projektowania graficznego, brandingu, indentyfikacji wizualnej, a także reklamy i promocji w Sieci. Posiadamy wieloletnie międzynarodowe doświadczenie poparte wieloma certyfikatami i referencjami. Każdego naszego klienta i zlecenie traktujemy indywidualnie, nie ograniczamy się do szablonów. Tak jak globalny zasięg Internetu tak i my nie ograniczamy się terytorailnie i świadczymy nasze usługi zarówno w kraju jak i za granicą.

Legendarny amerykanski projektant Milton Glaser, twórca m.in. logo I Love New York, glosił:

milton glaser

W swojej pracy i projektach staramy się kierować tymi słowami i dażyć do uzyskania wspomnianego efektu WOW!


Specjalizujemy się w:

  • projektach graficznych, grafika rastrowa i wektorowa;
  • identyfikacja wizualna (kreacja logo, wizytówki, druki firmowe oraz materiały reklamowe);
  • obróbce komputerowej i retuszu fotografii;
  • projektowanie stron internetowych, wszelkiego rodzaju grafiki reklamowej i internetowej;
  • pozycjonowaniu i promocji stron internetowych (SEO/SEM);
  • administracji i zarządzaniu stronami internetowymi;
  • kampaniach reklamowych google i social media;

Jak działamy:

Warunki każdej podjętej współpracy zostawiamy do ustalenia przed jej rozpoczęciem. Wszystkie zlecenia traktowane są indywidualnie, a cena i ich realizacja uzależniona jest od samego projektu. Oferujemy niezobowiązującą bezpłatną wycenę oraz przygotowanie wstępnego projektu demo. Dokładamy wszelkich starań, aby zadowolić nawet najwybredniejsze gusta.

Szanujemy Twój czas, bo jak powszechnie wiadomo czas to pieniądz, dlatego preferujemy zdalną realizację zleceń, istnieje oczywiście możliwość kontaktu osobistego w celu ustalenia warunków ewentualnej wspólpracy.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą lub mają jakiekolwiek pytania dotyczące oferty, wyceny, to zachęcamy do kontaktu.